Dzień Edukacji Narodowej

W piątek 14.10.2022 r. w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uroczystość rozpoczęła

się od wystąpienia przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego, którzy przywitali wszystkich nauczycieli, pracowników szkoły oraz uczniów i w kilku słowach przypomnieli znaczenie tego święta oraz jego genezę.Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli i pracowników obsługi. Uczniowie klas 8, 6 i 5a (pod kierownictwem Pani Doroty Soluch, Katarzyny Bańbury oraz Lidii Trąbskiej) poprzez występ artystyczny docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków.

Podczas akademii dwie nauczycielki Zespołu Placówek Oświatowych w Janowie: Pani Marta Kasprzyk oraz Pani Lidia Trąbska złożyły ślubowanie oraz odebrały z rąk Wójta Gminy Janów Pana Edwarda Moskalika akty awansu zawodowego. Nowo mianowanym nauczycielom życzymy sukcesów w pracy, dalszego rozwoju zawodowego oraz licznych osiągnięć w pracy dydaktyczno – wychowawczej z dziećmi i młodzieżą.

Na koniec głos zabrała Pani Dyrektor Urszula Miedzińska wręczając podziękowaia dla nauczycieli i pracowników Zespołu Placówek Oświatowych w Janowie.