Smak życia, czyli debata o dopalaczach

Realizacja programu profilaktycznego „Smak życia, czyli debata o dopalaczach”.

W dniu 11 maja 2023 uczniowie klasy 7 uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez pedagoga szkolnego panią Grażynę Naporę w ramach programu profilaktyki uniwersalnej
pt. Smak życia, czyli debata o „dopalaczach”. Program ten ma na celu dostarczenie młodym ludziom podstawowych informacji na temat „dopalaczy” i zagrożeń wynikających z ich używania, w wyniku czego  powinni oni być bardziej ostrożni w kontakcie z tymi oraz innymi środkami psychoaktywnymi.

Korzystając z okazji, zachęcamy także Rodziców do zapoznania się z materiałami dotyczącymi dopalaczy dołączonymi do tego posta, dzięki którym można poszerzyć wiedzę na ich temat, jak również skorzystać ze wskazówek, jak pomóc dziecku sięgającemu po różne substancje psychoaktywne.

Grażyna Napora