Bal Karnawałowy w Przedszkolu

Karnawał to czas zabaw i balów, także dla najmłodszych. Nasze przedszkolaki na ten niezwykły dzień wyczekiwały przez wiele tygodni, bowiem bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci,

dostarczającą wielu przeżyć i radości. Przedszkolaki przebrane były za bohaterów znanych bajek. Można było spotkać wróżki, księżniczki, motylki, piratów, strażaków, policjantów, Spider-Mana, Batmana i wiele innych, wspaniałych kreacji. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Wystrój sali wprowadzał w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Przedszkolaki wraz ze swoimi Paniami pląsały w rytm muzyki porywającej do tańca oraz brały udział w najróżniejszych konkursach. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały swoje przedszkole.