Dyżur wakacyjny

Szanowni Rodzice

Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych w Janowie informuje, że jest możliwość zapisania dzieci przedszkolnych na dyżur wakacyjny, zgodnie z poniżej przedstawionym harmonogramem:

1.  22.05.2023 r. – 05.06.2023 r. – przyjmowanie wnioskówo przyjęcie dziecka na dyżur wakacyjny. Rodzice/opiekunowie prawni zainteresowani zapisaniem dziecka na dyżur wakacyjny proszeni są o złożenie wniosku w w/w terminie do Przedszkola w Złotym Potoku organizującego pierwszy dyżur.

2. 12.06.2023 r. – opublikowanie listy zakwalifikowanych dzieci na dyżur wakacyjny.

3. Wpłaty za żywienie i pobyt dzieci na dyżurze wakacyjnym należy dokonać najpóźniej do 16.06. 2023 r. u intendenta Zespołu Placówek Oświatowych w Janowie.

Wnioski można pobrać ze strony szkoły www.zpo-janow.edu.pl lub w sekretariacie.

Szczegóły, (między innymi warunki przyjęcia dziecka na dyżur wakacyjny) w załączonym Ogłoszeniu Wójta Gminy Janów.

Wniosek o przyjęcie dziecka na dyżur wakacyjny