W naszej szkole szlifuje się uczniowskie diamenty

Miło nam poinformować, że Magdalena Sikora, uczennica klasy 8b, odniosła w tym roku szkolnym potrójny sukces w konkursach chemicznych.

Magda została bowiem i finalistką Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii, i laureatką oraz zdobywczynią II miejsca w Międzywojewódzkim Turnieju Chemicznym, i wreszcie  – finalistką XXXI Wojewódzkiego Konkursu „Młody Chemik”.

Ogromny sukces Magdy jest zwieńczeniem jej całorocznej pracy, wielu wyrzeczeń i samozaparcia, lektury i twórczych poszukiwań.

Serdecznie gratulujemy Magdzie talentu i ambicji, a pani Urszuli Miedzińskiej oszlifowania kolejnego uczniowskiego diamentu.

Mamy Laureata

Mikołaj Napora – uczeń kl. 8b został Laureatem Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego.

Kuratoryjne konkursy przedmiotowe to jedne z najważniejszych sprawdzianów wiedzy. Dedykowane są wszystkim uczniom, jednakże szczególnie to uczniowie zdolni, tacy, którzy mają rozległą wiedzę z danego przedmiotu i umieją wykorzystać swoją kreatywność, uzdolnienia, a także pracowitość, zostają laureatami.

Dlatego z radością informujemy, iż Mikołaj Napora uzyskał tytuł Laureata w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Języka Polskiego.

Oprócz satysfakcji z bycia Laureatem tytuł ten daje Mikołajowi także i przywileje . Osiągnięcie to zostanie wpisane na świadectwo ukończenia szkoły podstawowej obok oceny celującej z języka polskiego  Ponadto Mikołaj został zwolniony z części egzaminu ósmoklasisty (język polski), otrzymując maksymalną liczbę punktów. Wielomiesięczna ciężka praca została nagrodzona . Przyznany tytuł podkreśla duży wkład i zaangażowanie w naukę, a równocześnie ogromny talent Mikołaja. Tytuł Laureata przypada tylko najlepszym, a więc Mikołajowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Mikołaja do konkursu przygotowywała Pani Jolanta Brzeszczak.