Czas na wakacje!!!

Napotykaliśmy różne trudności, jednak dzięki zaangażowaniu i konsekwencji mogliśmy je pokonać! Dzisiaj już możemy powiedzieć z dumą i radością, że ten rok szkolny zakończył się pełną satysfakcją uczniów, nauczycieli i rodziców!

Akademię rozpoczęła pani dyrektor Sylwia Kaniewska witając wszystkich zebranych, a w szczególności zaproszonych gości. Po przemówieniach, z okazji zakończenia roku szkolnego, uroczyście wprowadzono Sztandar Szkoły Podstawowej, a następnie odśpiewano hymn państwowy oraz szkolny.

Nieodzowną częścią tej uroczystości jest wręczanie świadectw ukończenia klasy i szkoły, świadectw z wyróżnieniem, nagród książkowych i dyplomów wyróżniającym się uczniom klas I – VIII oraz listów gratulacyjnych i pochwalnych ich rodzicom.

Z dumą możemy ogłosić, że najwyższą średnią szkoły uzyskała klasa 4a, pod przewodnictwem Pana Ryszarda Sidorkiewicza.

Mamy również cudownych uczniów:

Alicję Margas,

Mikołaha Naporę,

Lenę Dąbrowską,

Julię Knysak.

Uczniowie, których wiedza jest godna podziwu.

Serdecznie gratulujemy!!!