Uroczyste zakończenie Roku Szkolnego

Piątek, 23 czerwca to dzień, na który czekali wszyscy uczniów z utęsknieniem. To bowiem ostatni dzień roku szkolnego 2022/2023. Punktualnie o godz 9.15 rozpoczęły się uroczystości w sali sportowej. Z całą społecznością szkolną świętowali nasi goście Pani Iwona Boroń – dyrektor organizacyjny Urzędu Gminy

Janów, Pan Paweł Oberzig – sołtys miejscowości Janów, Pani Ewa Ucieklak – Przewodnicząca Rady Gminy Janów, Ksiądz Szymon Gołuchowski – proboszcz parafii Janów.. Zaszczycili nas swoją obecnością licznie przybyli rodzice, na czele z  przedstawicielem Rady Rodziców- Panem Jakubem Wnękiem. W podniosłej atmosferze odbyła się najpierw ceremonia przekazania Sztandaru Szkoły i ślubowania absolwentów. Ostatni dzień roku to czas podsumowań, gratulacji i podziękowań. Tym razem nie było inaczej. Pani dyrektor Urszula Miedzińska szczególne słowa podziękowań za ciężką pracę skierowała w stronę uczniów. Duża grupa otrzymała świadectwa z biało- czerwonym pasem. Jednak niektórych uczniów nagrodzono szczególnie. Alicja Margas, uczennica klasy VI oraz egzekwo Julia Knysak, uczennica klasy VI oraz Agata Nabiałek, uczennica klasy V a otrzymały Nagrodę Wójta za najwyższą średnią w szkole. Nagrodę Sołtysa dla najlepszej uczennicy w szkole otrzymała Alicja Margas, uczennica klasy VI. Nagrodę Dyrektora otrzymały Lena Dąbrowska, uczennica klasy VI oraz Natalia Zarzycka, Wiktoria Ucieklak i Maja Grabowska – uczennice klasy VIII. Kolejne podziękowania były skierowane do rodziców uczniów klasy ósmej, którzy na co dzień z wielkim oddaniem wspierali swoje dzieci, jak również wszelkie inicjatywy szkolne.  Miłą niespodziankę dla absolwentów przygotowali uczniowie klasy VII, którzy pod czujnym okiem Pana Jacka Wąchały,za pomocą wierszy, piosenek i filmów uświetnili akademię i wspominali 8 lat naszych ósmoklasistów, spędzone w murach tej szkoły. Kolejny rok szkolny za nami. Chwilami było ciężko, chwilami  zabawnie, kręte ścieżki prowadziły nas do tego dnia, jednak mamy nadzieję, że każdy z uczniów pozytywnie wspomina minione miesiące. Wakacje czas zacząć… Nie pozostaje nic innego, jak tylko życzyć słonecznych i bezpiecznych dni.