Cyfryzacja Szkoły Podstawowej i Przedszkola

Mobilność w ZPO Janów w dniach 25 – 29.09.2023 nauczycieli i dyrektorów projektu Erasmus+ “Cyfryzacja szkoły podstawowej i przedszkola”.

Partnerzy projektu
“Digitalization for Kindergartens and Primary Schools” Nr.2021-1-RO01-KA220-SCH-000030045

Szkoły uczestniczące:👍🌹

• Integrare Europeana, Romania
  • Baby Erasmus, Spain :
  • I.C. “Sandro Pertini” Martinsicuro, Italy :
  • Agrupamento de Escolas de Vieira de Leiria, Portugal :
  • Kindergarden “Bobocei din Micro III”, Romania
  • CSEI Buzau, Romanian
  • ZPO Janów, Poland

Dziękujemy za mobilność w Polsce w naszej placówce ZPO Janów w imieniu Pani Dyrektor Urszuli Miedzińskiej, grona pedagogicznego oraz pracowników.

Uczestnicy mobilności spotkali się z Wójtem Gminy Janów Panem Edwardem Moskalikiem podczas którego wymienili się swoimi spostrzeżeniami oraz rozmawiali o dobrych praktykach stosowanych w systemach edukacji. Ponadto uczestniczyli w wielu aktywnościach na terenie szkoły oraz w Zespole Szkół im. Władyslawa Szafera w Złotym Potoku, Samorządowym Ośrodku Kultury i Sportu w Janowie, Zespole Szkół Plastycznym im. J.Malczewskiego w Częstochowie.
Szkolenia IT z zakresu cyfryzacji oraz grafiki komputerowej, warsztaty plastyczne i artystyczne, spotkania, przeżycia oraz mile spędzone chwile na długo pozostaną w naszej pamięci.

Już nie możemy sie doczekać na współpracę w ramach kolejnych projektów.
🌹🌹🌹🌹🌹
Katarzyna Zasuń