Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 w ZPO w Janowie

Serdecznie zapraszamy uczniów Szkoły Podstawowej w Janowie na rozpoczęcie roku szkolnego, które odbędzie się 1 września 2021 r. w budynku szkoły o godzinie 9.00.

Dzieci z klas 1-4 spotykają się z wychowawcami w holu przy świetlicy (wychowawcy klas czwartych odczytają listy swoich uczniów). Klasę 6 zapraszamy do sali 34 na pierwszym piętrze. Uczniów z klas 5, 7-8 prosimy o bezpośrednie skierowanie się do swoich sal na drugim piętrze, gdzie czekać będą na Was wychowawcy.
Dzieci przedszkolne zapraszamy na spotkanie ze swoimi wychowawczyniami od godziny 9.00 do 11.00. Do przedszkola mogą wejść jedynie rodzice dzieci z grupy Maluszków, natomiast pozostali opiekunowie pozostawiają swoje pociechy przy drzwiach wejściowych, gdzie zostaną odebrane przez swoje Panie. W tym dniu nie będzie organizowany w przedszkolu posiłek.
Przypominamy, że w roku szkolnym 2021/2022 spotykać się będziemy w reżimie sanitarnym.
Informacja o dowozach zostanie przekazana w najbliższym czasie.