Program pilotażowy „Poznaj Polskę”

Miło nam poinformować, że nasza szkoła otrzymała wsparcie finansowe w ramach programu pilotażowego  „Poznaj Polskę”  Ministra Edukacji i Nauki w miesiącu wrześniu 2021 .

Otrzymaliśmy środki finansowe w ramach tego programu przeznaczane na dofinansowanie wycieczek szkolnych dla uczniów klas I-III i IV-VIII w wysokości 80% w wysokości 14.048zł z przewidzianych wkładem własnym w wysokości 20% wartości wycieczek. Uczniowie klas VI i VIII pojadą na wycieczkę dwudniową do Warszawy a uczniowie klas II i III pojadą na wycieczkę jednodniową do Krakowa w miesiącu listopadzie 2021roku. Czekamy tylko na przelew środków i ruszamy zwiedzać aby zdobywać nowe umiejętności i poznawać Polskę.

W edycji wiosennej programu będziemy składać kolejne wnioski aby pozostałe klasy mogły również skorzystać z tego projektu to jest klasa I oraz klasy IV, V i VII.

Dziękujemy za pomoc przy tworzeniu wniosku Pani Dyrektor Sylwii Kaniewskiej, Pani Marioli Turowskiej-Moskalik i Pani Katarzynie Zasuń.